1
Січень 2024року
слово редактора
конкурс

Розшукуємо методичний захід року

Журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» розшукує найактивніших і найпрофесійніших вихователів-методистів або тих, хто виконує їхні обов’язки! Можливо, це ви? Візьміть участь у конкурсі «Методичний захід року» та переконайте колег, що ви суперметодист.

Для того щоб взяти участь у конкурсі «Методичний захід року» надсилайте свої розробки на електронну адресу редакції: [email protected]. У темі листа вкажіть: «Участь у конкурсі». У листі зазначте інформацію про авторів: прізвище та ім’я, посаду, контактний телефон. Розробку заходу прикріпіть до листа.

Для участі в конкурсі редакція приймає оригінальні авторські розробки заходів, спрямованих на організацію методичної роботи з педагогами, поліпшення супроводу освітньої роботи з дітьми та просвітницьку роботу з батьками вихованців.

На ваші листи очікуємо до 30 червня. Конкурсна комісія оцінюватиме розробки, найкращі з яких ми публікуватимемо в журналі протягом 2024 року. Тож що раніше ви відправите розробку свого заходу, то більше шансів, що вона потрапить до журналу та принесе вам перемогу.

Переможців конкурсу визначатимуть наші читачі. Щомісяця ми додаватимемо кандидатів на перемогу в інтерактив у кінці цієї статті, щоб ви мали змогу з ними ознайомитися. У листопадовому числі журналу розмістимо форму для голосування. Переможе той, чия методична розробка набере найбільше вподобайок від читачів журналу. А вже в грудневому числі ми підіб’ємо підсумки та привітаємо переможців. Вони отримають дипломи й корисні подарунки від редакції.

Тож не зволікайте й надсилайте ваші методичні розробки вже сьогодні! Успіхів!